produkty, reference


Pravidelné zpravodajské pořady
Máme dlouholeté zkušenosti s výrobou pravidelných zpravodajských pořadů s různým zaměřením, rozsahem i periodicitou. Dodáme Vám pravidelný magazín zaměřený dle Vašich požadavků na společenské události, sport nebo kulturu. Od pravidelných týdeníků až po občasníky, které zachycují delší část roku. V případě potřeby dodáme zpracovanou reportáž do několika hodin.

Naši redaktoři se podíleli na vzniku publicistického týdenního magazínu Brněnské oko. V něm jsme seznamovali občany Brna s aktuálními událostmi jihomoravské metropole.

Pro Mikroregion Kahan vyrábíme pátý rok pravidelný měsíční magazín. V něm se obyvatelé dozvídají užitečné informace, podívají se na nejzajímavější akce v okolí jejich bydliště a mohou se také informovat o nabídkách programů v nadcházejícím měsíci.Audiovizuální zpracování společenských, sportovních a kulturních událostí
Největší události roku můžete mít nyní zachyceny do posledního detailu. Jednorázové i několikadenní akce Vám přiblížíme ze zajímavých úhlů. Nabízíme hlubší zpracování s nahlédnutím do zákulisí a do příprav jednotlivých projektů. Výsledné dílo nabízíme od několikaminutového pořadu až po hodinové záznamy.

V průběhu roku vyrábíme desítky záznamů tradičních poutí a hodů, koncertů, hasičských soutěží, turnajů v různých sportovních oborech.

V roce 2008 jsme vytvořili autentický záznam multimediálního show „Mighty imagination“. Při vysokonákladovém projektu jsme využili moderní techniku - kamerové jeřáby, stadycam.
V roce 2010 jsme vyrobili dokumentární film o dvacetileté historii jednoho z nejstarších šermířských festivalů u nás „Rytířském klání o srdce dívek a paní“.Prezentační filmy měst, obcí a regionů
Poutavou formou představíme Vaši obec, město, nebou celou oblast dle Vašeho požadavku. Přiblížíme nejkrásnější místa, přírodu i architekturu, ale také současný společenský život. Dokážeme zaujmout turisty, aby si vybrali pro svoji dovolenou právě Váš kraj.S využitím historických materiálů, fotografií a současných záběrů Vám sestavíme kaleidoskop Vaší obce, od minulosti až po dnešek. Vaše kronika bude doplněna poutavým filmem o životě na prahu třetího tisíciletí.

Pro Mikroregion Kahan jsme vytvořili prezentační film se zaměřením na historii oblasti a současné turistické možnosti „Toulky Mikroregionem Kahan“, dvoudílný pořad se zaměřením na cyklostezky a na možnosti vyžití v jejich blízkosti „Cyklostezky Permoníků“.

Pro Mikroregion Náměšťsko jsme vytvořili prezentační film zaměřený na turistické cíle oblasti „Proměny obcí Mikroregionu Náměšťsko v pohyblivých obrázcích“. Jednotlivým obcím Mikroregionu Náměšťsko jsme vytvořili krátké prezentace o historii i současnosti.Reklamní spoty a firemní prezentace
Nabízíme realizaci reklamních spotů, které jsou vyráběny s individuálním přístupem k zákazníkovi. Zajištění komparzistů, originální podkresová hudba a grafika jsou samozřejmostí. Pokud máte svůj materiál v potřebné kvalitě a rádi byste ho při výrobě použili, fotky i videa prověříme a vsadíme do spotu. Každá reklama je šitá na míru produktu i objednateli.Desítkám firem jsme vytvořili reklamní spoty.
Společnosti dodávající plynové kotle a solární kotle jsme vytvořili kompletní odborný manuál pro zapojení a montáž celého systému.